Jak zrobić z iPhone’a modny telefon?

iPhone jest klasą samą w sobie – wszystkim kojarzy się z czymś modnym, eleganckim i ekskluzywnym. Sporą zasługę ma w tym jego cena, ponieważ nie każdego stać na jego zakup, ale przede wszystkim wysoka jakość wykonania, która sprawia, że telefon cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Odpowiednimi dodatkami można sprawić, że będzie on wyglądał jeszcze bardziej modnie i ciekawie.

Etui

Niezwykle przydatna i praktyczna rzecz, którą kupują wszyscy posiadacze smartfonów. Nie tylko świetnie ochrania przed upadkiem i wszelkiego rodzaju zarysowaniami obudowę, ale również kapitalnie wygląda. Żeby telefon wyglądał modnie, warto więc postawić na odpowiednią obudowę. Wybór jest tak szeroki, że coś dla siebie znajdzie zarówno nastolatek, jak i poważny biznesmen. Ciekawą propozycją etui na iPhona są case’y z zabawnymi nadrukami. W zależności od tego, co się lubi, można zdecydować się na postać z ulubionej kreskówki, filmu czy serialu, orientalne wzory. Doskonałe również będzie etui w kształcie zwierzątka. Fani klasyki z pewnością zdecydują się na prosty, elegancki, skórzany ochraniacz na telefon. Ciekawe propozycje można znaleźć na stronie ithings.pl – każdy znajdzie w ofercie firmy coś dla siebie.

W iThings znajdzesz designerskie głośniki.

Ładowarka

Jej główną funkcją jest oczywiście nie pozwolenie, aby bateria telefonu odmówiła współpracy w najmniej oczekiwanym momencie, ale może być również gadżetem, który nada iPhone’owi modnego wyglądu. Doskonale sprawdzi się ładowarka na energię słoneczną, którą można dostać w różnych kształtach i rozmiarach. Zawsze będzie pod ręką i doskonale sprawdzi się w przypadku, kiedy nie mamy dostępu do elektryczności. Można nawet spotkać takie ładowarki, które pracują na… wrzątek. Dzięki tym pomysłowym wynalazkom telefon zawsze będzie naładowany, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy, a gadżety nadadzą mu ciekawego, designerskiego wyglądu.

Podstawka

Je również można spotkać w przeróżnych kształtach. Będą nie tylko praktyczne, bo sprawią, że telefon będzie miał swoje jedno, konkretne miejsce w naszymi  mieszkaniu i na biurku w pracy, ale również będą ciekawie się prezentować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *