Freerolle: Serwisy pokerowe oferujące najlepsze/największe freerolle

Jak działają freerolle?

Freerolle są podobne do każdego innego turnieju, z wyjątkiem tego, że nie musisz nic płacić, aby wziąć w nim udział. Każdy może zarejestrować się przed rozpoczęciem imprezy, choć czasami możliwa jest późna rejestracja. W miarę jak rozpoczyna się akcja, niektórzy uczestnicy zwiększają swoje stacki, podczas gdy inni tracą wszystkie swoje żetony i odpadają z gry. Najlepsi gracze na mecie otrzymają nagrody - i są one denominowane w prawdziwych pieniądzach, a nie w żetonach z gry.

Darmowe turnieje są jednymi z najbardziej powszechnych promocji na wiodących kasyno internetowe. Wiele z tych darmowych turniejów pokerowych jest otwartych tylko dla graczy, którzy spełniają określone kryteria, takie jak otrzymanie określonej kwoty w określonym czasie lub dokonanie depozytu przed rozpoczęciem freerolla. Inne, jednakże, mogą być zarejestrowane przez każdego gracza w dobrej kondycji.

Intertops

Od poniedziałku do piątku możesz wziąć udział w pięciu freerollach każdego dnia na Intertops. Odbywają się one o 7:00, 11:30, 15:00, 19:30 i 1:30 ET. Te, które odbywają się o 15:00 i 13:30 nazywane są "daily workhorses", mają pulę nagród w wysokości 15$ i rozgrywane są w trybie no-limit hold'em. Wydarzenia o 11:30 i 19:30, znane jako 'Hippodrome', dotyczą gry PLO i oferują nagrody w wysokości 10$. Wreszcie, turniej o 19:00 jest również wydarzeniem Hipodromu z wpisowym $10, ale jest to no-limit hold'em.

W tych darmowych turniejach pokerowych, nagrody są przyznawane dla trzech najlepszych graczy. Dodatkowo zdobywca 4. miejsca otrzyma bilet za 1$ do turnieju $100 Guaranteed Just One Dollar, który odbywa się dwa razy dziennie o 10:15 rano i 10:15 po południu. W soboty możesz wziąć udział tylko w jednym freerollu o 21:45. ET, ale zwiększyło nagrody o 50$ podzielone pomiędzy 5 najlepszych graczy, a pozostali spadli na 8 miejsce z gwarantowanymi 100$ wejściówkami.

Musisz zarobić 50% rake brutto, zanim będziesz mógł wypłacić wygrane z freerolli.

Jeśli zdecydujesz się złożyć depozyt w Intertops, będziesz uprawniony do wzięcia udziału w comiesięcznym freerollu z pulą $1,000 dla deponentów. Otrzymasz również bonus 200% aż do 1.000$ oraz 25 darmowych spinów do wykorzystania w kasynie. Możesz także ubiegać się o 36% rakeback, jeśli chcesz.

Zarejestruj się w Intertops już dziś, jeśli jesteś zainteresowany grą zarówno w freerollach gotówkowych, jak i satelitarnych. Ten pokój pokerowy jest częścią Horizon Poker Network wraz z siostrzaną stroną Juicy Stakes . Poker jest dostępny do pobrania tylko na komputery z systemem Windows, ale możesz grać z komputerów Mac lub urządzeń mobilnych dzięki platformie Instant Play.

 

Americas Cardroom

Freerolle Americas Cardroom są zorganizowane w formacie "na żądanie". Oznacza to, że gdy zarejestruje się 270 osób, turniej się rozpoczyna, ale istnieje 30-minutowy okres późnej rejestracji, aby umożliwić dołączenie większej liczbie osób. Po rozpoczęciu nowego freerolla na żądanie, w lobby pojawi się kolejny, więc możesz grać w nich przez cały dzień, jeśli chcesz.

Każdy z tych freerolli na żądanie, które obejmują grę PLO Hi lub PLO / 8, rozdaje zwycięzcom $50. Z drugiej strony, boiska są zwykle ogromne, a w każdym meczu bierze udział ponad tysiąc biegaczy.

Kiedy złożysz depozyt w Americas Cardroom otrzymasz 100% bonus aż do $1,000 i do wyboru 27% rakeback lub nagrody Elite Benefits. Dodatkowo używając naszego ekskluzywnego kodu bonusowego America's Cardroom PRB10FREE możesz otrzymać darmowy bonus 10$ bez depozytu. Dzięki temu będziesz mógł zamienić każdy turniej z wpisowym 10$ lub mniejszym w jednorazowy freeroll dla siebie! Te same oferty, oprócz $10 bez depozytu, są dostępne na wszystkich stronach Winning Poker Network: BlackChip Poker, True Poker, Ya Poker (poza USA).

Klient pokera WPN jest przeznaczony głównie dla komputerów stacjonarnych (Windows i Mac). Możesz również grać za pomocą swojego smartfona lub tabletu, ale obsługiwane są tylko gry Jackpot Poker i szybkie gry gotówkowe Blitz, więc nie masz dostępu do freerolli z telefonu komórkowego.

 

Gry hazardowe Poker

Ignition nie jest raczej miejscem dla obfitych freerolli, ale w każdy czwartek o 21:05 ET jest jeden za $2,500. Haczyk tkwi w tym, że musisz zdobyć poziom Chrome w programie Ignition Rewards. Aby to zrobić, musisz zagrać w kasynie lub pokoju pokerowym na prawdziwe pieniądze.

Zakład o wartości 500$ na automatach wystarczy, aby uzyskać status Chrome, niezależnie od tego, czy wygrasz czy przegrasz. Możesz również zakwalifikować się do innych gier, ale wymagana jest wyższa kwota zakładu. Jeśli zdecydujesz się osiągnąć status Chrome poprzez pokera, będziesz musiał zarobić około 167$ w grach cashowych lub zapłacić równowartość tej kwoty w opłatach turniejowych.

Po osiągnięciu poziomu Chrome, nigdy go nie stracisz i będziesz mógł kontynuować grę w pokerowych freerollach tydzień po tygodniu. Zazwyczaj przyciąga on od 1000 do 1500 graczy.

Przeanalizowaliśmy liczby i ustaliliśmy, że jeśli postawisz 500$ wymagane do gry na automatach, stracisz średnio tylko 25$, zakładając, że przewaga kasyna wynosi 5%, czyli mniej więcej tyle, ile można znaleźć w automatach online. Za tę jednorazową inwestycję odblokujesz 52 freerolle rocznie, z których każdy daje Ci możliwość wygrania setek dolarów z puli 2,500$.

Jest to świetne rozwiązanie, jeśli zazwyczaj grasz w kasynie, ale nawet jeśli nie, to może warto postawić jednorazowo 500$, bo wtedy dostęp do tych freerolli będzie stały. Oczywiście, możesz grać w pokera aż do osiągnięcia poziomu Chrome, chociaż w zależności od stawek, na jakie grasz, może być szybciej i łatwiej postawić 500$ na automatach niż 167$ rake.

Możesz pobrać Ignition Poker na swój system Windows lub Mac. Istnieje również klient mobilny, który oferuje pełen zakres gier dostępnych w wersji stacjonarnej. Sprawdź naszą recenzję Ignition Poker, aby znaleźć inne powody, dla których warto się przyłączyć, w tym bonus pokerowy 100% aż do $1,000, który wzrasta do 125% aż do $1,250 dla deponentów bitcoin.

Magda