Jak wybrać kurtkę na wiosnę?

Prawdopodobnie, jeszcze w sezonie zimowym, myślałaś o modnej kurtce. Takiej, w której czułabyś się komfortowo i modnie. Nawet przeszukałaś milion magazynów modowych, śledziłaś pokazy mody na wiosnę. A jeśli nie, to w tym artykule znajdziesz małą podpowiedź.

Tego sezonu modne będzie dosłownie wszystko, co jest związane z głębią oceanu i latynoską Kubą.

Krój i kolor

Pierwsze czym należy się kierować, przy wyborze ulubionej wiosennej kurtki, to nasze preferencje. Chodzi mi o to, czy wolimy bombkowatą, rozkloszowaną, czy prostą kurtkę. Kolory, jak najbardziej ”na czasie” tego lata, to niebieski (nawet po granat), beże, brązy, kolory jak znalezione na dnie oceanu.

Cena

Druga rzecz, którą należy się kierować, to przedział cenowy. Nie ma nic gorszego, niż upatrzona kurtka, na którą nas nie stać. Na szczęście tej wiosny, modne będą jeszcze naszywki. Zawsze możesz zabawić się w krawcową i naszyć wybrany wzór samodzielnie. Takie wzory zawsze są w modzie, a jeśli nie to będziesz pierwszą trendsetterką.

Jakość

Trzecia część, którą należy się kierować, to czas, na jaki przeznaczona jest kurtka tzn. czy jest przeznaczona na długi okres czasu czy tylko na jeden sezon. Pamiętaj, że przy wyborze kurtki nie należy się kierować wyłącznie tym, że jest modna, ale tym, żebyś się czuła się w niej komfortowo. To naprawdę ważne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *